Home > ویزای‌دانشجویی
Viewed 44 times 9 Answers
0

کسی میدونه اگه پرونده اکسپرس انتری باز کنیم و بعد برای ویزای تحصیلی اقدام کنیم ، احتمال ویزای تحصیلی گرفتنمون پایین میاد الزامن یا نه؟

2021-10-04 08:18:00 Canada ویزای‌دانشجویی #برای ویزای تحصیلی
9 Reply

ببینید برای تحصیل کلا باید آفیسر را قانع کنید که اولا مملکت خودتون را چرا رها میکنید و برای تحصیل مهاجرت به کانادا و این همه هزینه میکنید، دوم باید نشون بدید حتما بعد از تحصیل برمیگردید به مملکت خودتون،کسی بر نمگرده ولی قانون اینه،حالا شما تنها ریسکی که جالب نیست برای تحصیلتونه،چون در فرم های اسکجوال میپرسه و دیگه با این توضیحات خوتون بهتر میدونید باید چکاری بهتره را انجام بدین،موفق باشید

2021-10-04 08:44:00

سلام اصلا دو تا پرونده با هم باز نکنید. یا تحصیلی یا اکسپرسی

2021-10-04 18:31:00

خیر، بر اساس توضیحاتی که با کلید واژه dual intent میتوانید در سایت اداره مهاجرت توضیحاتش رو بطور کامل بخونید، «هیچ تفاوتی بین بررسی پرونده شخصی که حالا یا در آینده درخواست اقامت دائم کند با دیگر افراد وجود نداره» و «احتمال اینکه فرد هدفش دریافت اقامت دائم باشد دلیلی برای رد درخواست ویزای موقت اون نیست، بخصوص در ارتباط با عدم خروج از کانادا در انتهای مدت زمان تحصیل» هرکدام از این درخواست‌ها جداگانه بررسی میشوند و بر دیگری اثر ندارند

2021-10-05 00:34:00

ممنونم ازتون. یعنی افیسر تحصیلی اصلا به دیتای مهاجرت اکسپرس انتری ما دسترسی نداره؟

2021-10-05 04:01:00

خیر، افسر اداره مهاجرت به همه اطلاعات شما حتی در خارج از کانادا هم میتونه دسترسی داشته باشه، این موضوع دیگری هست

2021-10-05 04:54:00

پس ولی شما کیسی ندیدین که با این ریزن ریجکت شه ویزای تحصیلیش؟ کلن توی استادی پلن ما فوکسمون باید این باشه گه افیسر رو قانع کنیم که برمیگردیم به کشورمون یا ما نمیخوایک غیرقانونی بمونیم؟ چون اگر بدونیم افیسر دقیقن چی میخواد توی ذهنش خیلی این مساله روراحتر میکنه منتهی این دو موضوع همه جا قاطی شده مثلا من اگه یخوام با توجه به شرایط کاری آفیسر رو قانع کنم که من اگر بنا بر غیرقانونی بودن باشه نمیمونم و میرم کشور محل کارم( با توجه به اینکه الان دارم با آلمان کار میکنم و حوزه کاریم آی تی هست و تو ذهن خودم ثانع کننده است ) و اگه به صورت قانونی باشه شاید بمونم و این بستگی به شرایط ۲ سال آیندم داره ، خیلی صادقانه ، این مشکلی ایجاد میکنه؟

2021-10-05 05:01:00

خیر به هیچ وجه. این چیزی که در نظر دارید بگید کاملا اوکیه و هیچ ایرادی نداره. ببینید، قبلا هم گفتیم، استفاده از مثلا pgwp کاملا قانونی و تعریف شده هست. اگر شما رشته/محلی رو انتخاب کنید که این اپشن رو داشته باشه، شما مجازید براش برنامه ریزی کنید و حتی صادقانه اعلامش کنید. شما فقط باید در «پایان اقامت قانونی‌تون» کانادارو ترک کنید و نه «پایان تحصیلتون». همچنین، لازم نیست افسر رو مجاب کنید که من حتما قراره برگردم، باید مشخص کنید دلایل کافی برای برگشتتون وجود داره، و این تحصیل به آیندتون کمک میکنه و غیره

2021-10-05 05:12:00

خیلی ممنونم ازتون ?

2021-10-05 05:30:00

خواهش میکنم. موفق باشید

2021-10-05 06:21:00

QAmon

Similar Question:

#برای ویزای تحصیلی